Важливо

У Волноваському районі тривають масштабні проекти для молоді

963
Мініатюра: 7

До Волновахи завітали представники студентської організації “Україна єдина”, волонтерської групи “Доброчинець” та Громадської організації “Альтернатива”.

З ініціативи групи ЦВС “Волноваха” була організована робоча зустріч з Головою Волноваської районної державної адміністрації Дмитром Такаджи та помічником народного депутата України Дмитра Лубінця — Іваном Вервейко, щодо сприяння в реалізації проектів соціальної реабілітації дітей Волноваського району.

В ході зустрічі волонтери представили звіт-презентацію діяльності на території Волноваського району. Фахівці УКУ відзвітували про благодійні проекти “Театр на Схід” і “Вертеп на Схід” на підтримку військових та цивільного населення, які були успішно реалізовані у Волновасі та Петрівському в 2017 році. Шкільний проект “Радіємо Разом” проведений за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця та CIMIC Volnovakha у квітні 2018 року в школах Новотроїцького, Миколаївки, Прохорівки, Старогнатівки та Гранітного.

Заручившись підтримкою керівництва, волонтери узгодили попередні домовленості щодо реалізації II етапу “Радіємо Разом” у вересні 2018 року в навчальних закладах Ольгінки, Володимирівки, Бугасу, Дмитрівки, Донського, Камянки та проекту “Вихідні у Львові” у травні 2019 року в рамках якого будуть проведені різноманітні екскурсії по Львову та візити до вищих навчальних закладів з метою якісного профоріентування молоді.

Читайте також:  Злочини російських окупантів не залишаться безкарними

Також волонтерська група в рамках поїздки привезла допомогу військовим підрозділам та цивільному населенню, а в Новотроїцьку ЗОШ І-ІІІ ст. №2 передала комп‘ютерну техніку.

Щиро дякуємо за підтримку та пишаємося такими мотивованими студентами.

Україна понад усе! Україна єдина!

1

2

3

4

5

6

7

Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору