Новини

Петро Порошенко вибачився перед українцями

984
Мініатюра: 24318072

Президент Петро Порошенко вибачився перед українцями за те, що чотири роки тому дав надію і обіцянку на швидке закінчення АТО, яка не справдилася.

Про це він заявив, виступаючи на церемонії підняття Державного прапора у місті Дніпро, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Понад чотири роки тому я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці, і тепер уже не так важливо, в якому контексті ті слова були сказані, неважлива і образність цієї заяви. Люди сприйняли її як можливість завершити війну дуже швидко. І я шкодую, що породив завищені очікування, і щиро перепрошую, що подав надію, яка не збулася. Прикро, що дав обіцянку, яка не справдилася. І прошу за це вибачення», — сказав Порошенко.

Він додав, що для нього це дуже серйозний урок обережного і відповідального ставлення до своїх слів і до своїх обіцянок.

«Країна вимагає чесної і відвертої розмови. І я з цього зробив висновки. Із самого початку слід було націлити всіх на тривалу і виснажливу боротьбу за те, щоб звільнити кожний клаптик української землі», — зазначив Глава держави.

Читайте також:  ЖИТТЯ ПІД РОСІЙСЬКИМИ "ГРАДАМИ". ЯК ЗСУ ДОПОМАГАЮТЬ МЕШКАНЦЯМ ОПИТНОГО І ВОДЯНОГО

За його словами, навесні 2014 року  багато хто не усвідомлював реальної глибини тієї катастрофи, яка сталася ще до війни, коли українську армію  «роззброїли, роздягли, розікрали, розтягли».

«Багато хто з нас у 2014-му розглядав ситуацію як заколот сепаратистів. Так, штучний — для цього не було жодних приводів, так, організований з Москви, так, нею профінансований, так, озброєний з «Росвоєнторгу», але все ж таки заколот. І лише згодом стало зрозуміло, що це ніякий не заколот, це чергова повномасштабна російсько-українська війна», — акцентував Порошенко.

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору