Важливо

Державний прапор України — символ миру і добра!

1071
Мініатюра: 2

Офіцери групи ЦВС “Волноваха” до Дня Державного прапора України відвідали прифронтові населені пункти Волноваського району та забезпечили державні установи та бойові підрозділи новенькими стягами, що будуть майоріти в Новотроїцькому, Ольгінці, Бугасі, Миколаївці, Богданівці, Старогнатівці та Гранітному на знак незламності духу українського народу та волі до перемоги!

Щиро дякуємо Нашим благодійникам з ГО “Волонтерська Сотня Львів” та Військової прокуратури Західного регіону, які забезпечили нас до свята необхідною кількістю державних символів, а також передали інформаційний матеріал з протимінної підготовки у вигляді плакатів.

А офіцери групи Cimic Popasna, напередодні свята завезли нашим Захисникам у районі своєї відповідальності прапори та передали маскувальну сітку від патріотів  з міста Кам`янець-Подільский! Низький уклін всім українцям, які допомагають ГЕРОЯМ нашої Держави!!!

Шановні друзі, побратими та дорогі волонтери прийміть найсердечніше вітання і побажання з нагоди Дня Державного Прапора України. Нехай Божа ласка оберігає вас і ваших близьких, а два кольори що символізують мирне небо над хлібним ланом будуть символом нашої перемоги! Все буде Україна!

Читайте також:  СІМІС прийшли на допомогу Вінницьким волонтерам у зоні АТО

1

2

 

2

3

4

5

6

7

8

9

11

12

13

14

16

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору