Важливо

День Державного Прапора України у Маріуполі

977
Мініатюра: 555

Дорогі українці! Об’єднаний центр цивільно-військового співробітництва у м. Маріуполь щиро вітає ВАС з Днем Державного Прапора України! Синьо-жовтий прапор є для українців усього світу особливим символом, який минулі покоління героїчно пронесли крізь віки. Були роки, коли окупаційні влади і режими забороняли та переслідували за синьо-жовтий прапор. Наразі наші воїни, як і національні герої минулого під жовто-блакитним прапором боронять Україну від окупанта.

Сьогодні у прифронтовому Маріуполі на свято Дня Державного Прапора України вийшли кілька сотень людей. Із затамованим подихом місцеві жителі та захисники міста спостерігали за церемонією підняття прапорів та разом, як єдине ціле заспівали Державний Гімн України. Більшість людей на святі були у вишиванках, з квітами та синьо-жовтими символами.

Читайте також:  У Сєвєродонецьку проведено міський збір-змагання юних рятувальників

Національний прапор – наша гордість! В ньому наша сила, наша слава, наша гідність і впевненість в славному майбутньому України!

Зі святом вас, українці! Слава Україні!

555

559

лдм

мл

млол

о_

рзшщтщ

рщ

соид

щд_пщ

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору