Новини

СІМІС практично застосували досвід участі в АТО та ООС під час навчань «Репід Трайдент – 2018»

699
Мініатюра: 41647238_716274122047920_2434663191683268608_n

Вперше за всю історію проведення українсько-американських командно-штабних навчань із залученням військ «Репід Трайдент – 2018» («Rapid Trident – 2018») відбулась зустріч військових з заступником голови Яворівського району Львівської області Ігорем Рак в рамках практичного відпрацювання завдань з цивільно-військового співробітництва.
Така співпраця налагоджена вперше, і ініціаторами виступили офіцери багатонаціонального відділу цивільно-військового співробітництва (СІМІС), який є одним з структурних підрозділів навчань.
— За сценарієм навчань, військовослужбовці Збройних Сил України дають опір ворогу на нашій території, — розповів начальник відділу Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України підполковник Владислав Кравченко. — Підрозділи СІМІС збирають і аналізують інформацію стосовно гуманітарного стану на цих територіях. Проте ми повинні цю інформацію підтвердити з уст представників органів самоврядування. Тому ми вирішили провести реальну зустріч з реальними керівниками регіону.
Ця зустріч мала кілька цілей. Саме перше, те, що керівництво Яворівщини познайомилось та детально вивчило завдання та напрямки роботи офіцерів СІМІС. В свою чергу офіцери СІМІС вивчили специфіку регіону, поділились реальним досвідом організації гуманітарного забезпечення за прикладом АТО.
— Зустріч виявилась напрочуд цікавою, — продовжив начальник відділу Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України підполковник Владислав Кравченко. — Адже всі представники нашого підрозділу, як від Америки, так і Національної гвардії відчули як відбувається і ведуться переговори з реальними офіційними керівниками регіону.
Зімітувати на навчальних цілях реальну картину дуже важко, особливо коли це стосується гуманітарних питань. Тому такий досвід реальної співпраці з місцевим керівництвом отримав підтримку від командування українсько-американських командно-штабних навчань. і від цього року, подібна співпраця з великою імовірністю буде включена до списку обов’язкових завдань, що відпрацьовуються в рамках «Репід Трайдент – 2018».
Об’єднаний прес-центр «Rapid Trident – 2018»

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору