Важливо

Об’єднані сили продовжують підтримувати благодійні соціальні проекти в районі проведення операції

384
Мініатюра: 19

З ініціативи групи ЦВС “Волноваха” продовжується співпраця по підтримці навчальних закладів Волноваського району з студентською організацією Українського католицького університету “Україна-єдина” за безпосередньої підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця, Волноваської районної державної адміністрації та районної ради.

В рамках співпраці з 17 по 21 вересня було успішно реалізовано ІІ етап благодійного проекту “Радіємо разом” в ЗОШ н.п. Новоселівка, Камянка, Донське, Дмитрівка, Бугас, Володимирівка, Ольгінка. Нагадаємо І етап проекту відбувся у квітні місяці в ЗОШ н.п. Новотроїцьке, Миколаївка, Прохорівка, Старогнатівка, Гранітне.

Проект передбачає проведення з школярами початкових класів різноманітних майстер-класів, захопливих естафет та квестів, запальних “бансів”, сеансів арт-терапії та аква-гриму. Звичайно ж не обійшлося і без подарунків, всі учасники отримали солодкі призи, а головне безліч емоцій та незабутніх вражень.

Результати проекту перевершили очікування, в програмі для молодших класів активно приймали участь старшокласники та педагогічний склад навчальних закладів, а подекуди і складали серйозну конкуренцію у проведенні самим волонтерам.

Читайте також:  "Сакральна місія Росії": Російського окупанта, знищеного біля Водяного, передали для поховання на тимчасово непідконтрольну Україні територію

Висловлюємо щиру вдячність всім жертводавцям, волонтерам та учасникам проекту за незабутні та позитивні емоції для дітей Волноваського району.

Волноваха це Україна!

УКРАЇНА ЄДИНА!

1

2

6

7

8

10

13

 

19

24

27

28

29

30

32

33

34

37

38

 

40

42

Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору