Важливо

Об’єднані сили продовжують підтримувати благодійні соціальні проекти в районі проведення операції

418
Мініатюра: 19

З ініціативи групи ЦВС “Волноваха” продовжується співпраця по підтримці навчальних закладів Волноваського району з студентською організацією Українського католицького університету “Україна-єдина” за безпосередньої підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця, Волноваської районної державної адміністрації та районної ради.

В рамках співпраці з 17 по 21 вересня було успішно реалізовано ІІ етап благодійного проекту “Радіємо разом” в ЗОШ н.п. Новоселівка, Камянка, Донське, Дмитрівка, Бугас, Володимирівка, Ольгінка. Нагадаємо І етап проекту відбувся у квітні місяці в ЗОШ н.п. Новотроїцьке, Миколаївка, Прохорівка, Старогнатівка, Гранітне.

Проект передбачає проведення з школярами початкових класів різноманітних майстер-класів, захопливих естафет та квестів, запальних “бансів”, сеансів арт-терапії та аква-гриму. Звичайно ж не обійшлося і без подарунків, всі учасники отримали солодкі призи, а головне безліч емоцій та незабутніх вражень.

Результати проекту перевершили очікування, в програмі для молодших класів активно приймали участь старшокласники та педагогічний склад навчальних закладів, а подекуди і складали серйозну конкуренцію у проведенні самим волонтерам.

Читайте також:  Військові готують учнів Луганщини до військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Висловлюємо щиру вдячність всім жертводавцям, волонтерам та учасникам проекту за незабутні та позитивні емоції для дітей Волноваського району.

Волноваха це Україна!

УКРАЇНА ЄДИНА!

1

2

6

7

8

10

13

 

19

24

27

28

29

30

32

33

34

37

38

 

40

42

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору