Важливо

На Луганщині СІМІС проводять заняття присвячені Дню захисника України

345
Мініатюра: DSC_2869

Незабаром, наша країна відзначатиме День захисника України. Цей день відзначають з метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу,  збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі та на підтримку ініціативи громадськості.

Тож, військовослужбовці ОЦ ОТУ “Північ” м. Сєвєродонецьк розпочали проводити заняття у рамках програми “Урок мужності” в школах Луганщини.

Відтак, сьогодні, СІМІС відвідали Середню ЗОШ
І-ІІІ ступенів №1 міста Сєвєродонецька та НВК «ГАРМОНІЯ», в яких, провели урок, що присвячений Дню захисника України, святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню Українського козацтва та Дню заснування УПА.

Офіцери ОЦ ОТУ “Північ” також, передали навчальним закладам свіжий номер  газети “Донбасс Информ” від Ксенії Пономарьової, листівки з мінної безпеки та листівки з корисною інформацією про протидію насиллю.

Школярі з цікавістю та захопленням слухали розповідь офіцерів ЦВС та з нетерпінням чекають нових зустрічей.

Читайте також:  На Донеччини СІМІС доправили навчальну літературу до Новгородської середньої школи

DSC_2827

DSC_2830

DSC_2859

DSC_2869

 

DSC_2883

DSC_2896

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору