Важливо

На Луганщині СІМІС проводять заняття присвячені Дню захисника України

175
Мініатюра: DSC_2869

Незабаром, наша країна відзначатиме День захисника України. Цей день відзначають з метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу,  збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі та на підтримку ініціативи громадськості.

Тож, військовослужбовці ОЦ ОТУ “Північ” м. Сєвєродонецьк розпочали проводити заняття у рамках програми “Урок мужності” в школах Луганщини.

Відтак, сьогодні, СІМІС відвідали Середню ЗОШ
І-ІІІ ступенів №1 міста Сєвєродонецька та НВК «ГАРМОНІЯ», в яких, провели урок, що присвячений Дню захисника України, святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню Українського козацтва та Дню заснування УПА.

Читайте також:  Моніторинг ситуації в н.п. Муратове, Капітанове, Боброве

Офіцери ОЦ ОТУ “Північ” також, передали навчальним закладам свіжий номер  газети “Донбасс Информ” від Ксенії Пономарьової, листівки з мінної безпеки та листівки з корисною інформацією про протидію насиллю.

Школярі з цікавістю та захопленням слухали розповідь офіцерів ЦВС та з нетерпінням чекають нових зустрічей.

DSC_2827

DSC_2830

DSC_2859

DSC_2869

 

DSC_2883

DSC_2896

Олексій Мазепа
Статті:1384
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1384
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору