Важливо

На Луганщині презентували видання «Книга пам’яті»

972
Мініатюра: IMG_4540

Сьогодні, офіцери ОЦ ОТУ “Північ” відвідали відкриття тематичної виставки «Блокпост пам’яті», під час якої було презентовано видання «Книга пам’яті», присвячене полеглим військовослужбовцям Збройних Сил України, що відбулося в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі. Одним із головних творців виставки є громадський діяч і волонтер Павло Нетьосов.

Книгу отримали родини загиблих, які проживають в Луганській області.

Заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик подякувала кожній з них за те, що вони виховали героїв, пам’ять про подвиг яких назавжди залишиться у наших серцях, а їх імена – на сторінках історії України.

«Проект, який презентували на Луганщині, покликаний зібрати якомога більше інформації про загиблих героїв з усіх областей України», – зауважила вона.

До речі, одночасно організатори представили й електронний варіант книги, який, на жаль, поповнюється новими прізвищами майже щодня.

Ольга Лішик також нагадала, що нещодавно Державним архівом Луганської області розпочата робота зі збирання усної історії та створення колекції документів особового походження учасників та свідків подій на Сході України.

Читайте також:  Одеська фармацевтична компанія передала медикаменти для Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів в Сєвєродонецьку, - ОЦ ЦВС ОТУ "Луганськ"

Проведення таких виставок є складовою національно-патріотичного виховання молоді, яке є одним із пріоритетів для нашої держави. Тому, Збройні Сили України продовжуватимуть підтримувати проведення таких заходів, так як вони не лише розповідають про досвід АТО та ООС, але й зберігають пам’ять про наших загиблих героїв.

IMG_4533

IMG_4534

IMG_4536

IMG_4540

IMG_4549

IMG_4555

IMG_4562

IMG_4569

IMG_4578

Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору