Важливо

У Чернігові триває акція до Дня захисника України “Книга – воїну”

603
Мініатюра: DSC_0317

У Чернігові, за ініціативи Центральної міської бібліотеки для дітей ім. О.П. Довженка та офіцерів відділу цивільно – військового співробітництва оперативного командування “Північ” триває акція до Дня захисника України “Книга – воїну”.

За період проходження акції небайдужі мешканці міста Чернігова проявили активну громадянську позицію, пройнялись почуттям патріотизму та зібрали близько трьохсот книг для своїх земляків, військовослужбовців військових частин оперативного командування “Північ”.

В найближчий час книги будуть доставлені до військових частин які виконують завдання в зоні проведення операції Об’єднаних сил.  Це дасть можливість військовослужбовцям, за читанням, емоційно та психологічно розвантажитись, здолати стрес та депресію, підвищити рівень своїх знань, покращити настрій.

В свою чергу від оперативного командування “Північ” для Центральної міської бібліотеки для дітей ім. О.П. Довженка м. Чернігова було передано комплект розвиваючих ігор та сучасної літератури видавничої групи “Основа”, видавництва “Ранок” для поповнення бібліотечного фонду.

Читайте також:  СІМІС допомогли мешканцям Жованки отримати кваліфіковану медичну допомогу

DSC_0296

DSC_0317

Книга воїну

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору