8 Октябрь
Спортсмени Харківського національного університету Повітряних Сил вибороли перемогу у змаганнях з кросфіту
Важливо

Спортсмени Харківського національного університету Повітряних Сил вибороли перемогу у змаганнях з кросфіту

338
Мініатюра: 06

У Харкові на базі спортивного комплексу «Чемпіон» пройшов турнір з кроссфіту серед ветеранів бойових дій на сході України та військовослужбовців силових структур. За чемпіонські титули змагалися близько 50 спортсменів.

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба під керівництвом тренера майора Сергія Палевича представляли сержант Дем’ян Шаляревич, молодший сержант Сергій Бакінта та солдат Дмитро Дон в якості учасників змагань, а також старший сержант Юрій Марченко, який виконував обов’язки судді змагань.

Під час змагань спортсменам потрібно було виконати три комплекси, що тестують різнобічну підготовку атлетів на швидкість, силу, спритність, витривалість та координацію. Кращий спортсмен визначався за сумою набраних балів.

В ході турніру спортсмени демонстрували високий рівень підготовки, хорошу техніку і нестримну жагу до перемоги. В напруженій боротьбі  перемогу здобув сержант Дем’ян Шаляревич, а солдат Дмитро Дон зайняв друге місце.

Читайте також:  Понад 80 тисяч ветеранів війни - учасників бойових дій скористалися програмою соціально-правового захисту «Соціальна картка учасника АТО»

Підготував Олег Плаксій

01

02

03

04

05

06

Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору