Новини

СІМІС продовжують надавати допомогу населенню постраждалому від вибухів на 6 арсеналі (фото)

629
Мініатюра: DSC_1311

Група СІМІС від Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України продовжує надавати допомогу населенню постраждалому від вибухів на 6 арсеналі біля Ічні на Чернігівщині.

Так сьогодні військові, за сприяння Спілки десантників Вінниччини передали для евакуйованого населення, яке перебуває у лікарнях міста Прилуки та селища Парафіївка молочні продукти та вермішель швидкого приготування від САНДОРИ та ФудБенк Україна. Також відповідні продуктові набори разом із хлібом у вечірній час було передано кільком мешканцям селища Дзюбівка, що знаходиться поруч із арсеналом. Решту вантажу було залишено у одного з місцевих активістів на базі якого, у зв’язку з тим що у селищі й досі не працюють магазини, 12 жовтня буде організовано пункт видачі гуманітарної допомоги мешканцям, які повернулися до своїх домівок або відмовилися від евакуації.

Також частину молочної продукції та інші продукти харчування було передано пожежним підрозділам які займаються безпосередньою ліквідацією пожежі на арсеналі.  А теплі речі від Товариства Червоного Хреста України СІМІС розвантажили на базі зі збору гуманітарної допомоги у місті Ічня.

Читайте також:  За сприяння ЗСУ та посольства США Лисичанські школярі безкоштовно вивчатимуть англійську мову

Інформуємо, що у селищі Дзюбівка на даний час вже працює пункт обігріву, де місцеві можуть отримати гарячій чай та солодощі, а з 12 жовтня заплановано початок роботи комісій для фіксації наслідків пожежі на арсеналі з метою подальшого відшкодування збитків за рахунок державних коштів.

Інформація щодо поновлення на арсеналі пожежі та потужних вибухів невідповідає дійсності!

DSC_1281

DSC_1289

DSC_1292

DSC_1297

DSC_1298

DSC_1302

DSC_1311

DSC_1318

DSC_1326

DSC_1330

DSC_1331

DSC_1334

DSC_1345

 

Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору