Важливо

На Чернігівщині СІМІС проводять заходи з національно-патріотичного виховання

490
Мініатюра: 11_2

11-12 жовтня 2018 року офіцери відділу цивільно – військового співробітництва оперативного командування військ “Північ” провели заходи, до “Дня захисника України”, з національно-патріотичного виховання молоді та популяризації Збройних Сил України у загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернігова.

Так, офіцери оперативного командування військ “Північ” провели уроки мужності та гідності у ЗОШ №14, №18 та №11, у ході яких військові проінформували учасників заходів про історію проведення антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил), роль Збройних Сил України у цих подіях, роль окремих військових частин та підрозділів, дислокованих в Чернігівській обл., провели заходи щодо вшанування загиблих у Другій світовій війні та захисників незалежної України. У рамках заходів також відбулись показові виступи творчих колективів.

Читайте також:  У Волноваському районі тривають масштабні проекти для молоді

Від оперативного командування військ “Північ” для шкіл було передано комплекти стендів для популяризації Збройних Сил України та навчально-методичну літературу видавничої групи “Основа”, видавництва «Ранок» для допомоги у навчально-виховному процесі, розвиваючі ігри та сучасну літературу для позакласного читання.

18_3

11_1

11_2

14_1

14_2

14_3 18_1

18_2

Олексій Мазепа
Статті:1844
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1844
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору