Важливо

У Кримському школярі привітали військовослужбовців ОТУ «Північ» з Днем захисника України

840
Мініатюра: IMG_7065

У селищі Кримське, що на Луганщині, школярі запросили до себе військовослужбовців Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва в місті Сєвєродонецьк, офіцерів та солдатів однієї із військових частин ОТУ «Північ» Об’єднаних сил, аби привітати із Днем захисника України і зробити творчий подарунок.

Так, на початку зустрічі  директор навчально-виховного комплексу «Кримська загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Ірина Бугера коротко розповіла про великий внесок армійців у відбудову установи освіти після чисельних обстрілів 2014-2015 років та всебічну допомогу.

— Ви, захисники України є бажаними гостями в нашому навчальному закладі. Діти із задоволенням зустрічають наших славних воїнів і спілкуються на різні теми. Без участі військовослужбовців ми б, після тривалої перерви, не змогли зайти необхідні будівельні матеріали, відремонтувати дах, встановити вікна та привести до ладу класи. За підтримки армійців вже у квітні 2015-го ми продовжити і вже не припиняли навчальний процес. Дякую Вам і низький уклін усім Героям України, які поклали свої життя за мир у нашій державі, — зауважила Ірина Бугера.

Далі із короткими доповідями про свою службу дітям розповіли офіцер групи цивільно-військового співробітництва військової частини майор Василь, заступник одного із бойових підрозділів майор Ігор та офіцер Об’єднаного центру ЦВС в місті Сєвєродонецьк молодший лейтенант Ольга Майданюк.

— У різні роки захисники нашої землі проливали кров за те, щоб вистояти проти окупантів і… заради посмішок дітей в тому числі. Запевняю, що й у наші часи нащадки Запорізьких козаків та славних бійців УПА зможуть відстояти суверенітет і незалежність України. Повірте, наша головна сила у незламному дусі і потужному патріотизмі. Останнього не було і немає у російських агресорів, а значить – вони вже є переможеними, — розповіла молодший лейтенант Ольга Майданюк.

Читайте також:  На Луганщині відзначили День бійця територіальної оборони

Із посмішками та радістю в очах військовослужбовці зустріли юних артистів, які прочитали вірші українських поетів, виконали національні танці і всім відомі військово-патріотичні і ліричні пісні.

Коли ж з імпровізованої сцени пролунали перші слова вже народної пісні: «Ой, смереко», то усі присутні заспівали її в унісон, а потім — віддячили школярам гучними оплесками.

— Душе приємно отримати такий творчий подарунок. А те, що багато дітей були у вишиванках чи з національними символами на одязі дуже порадувало нас та зарядило позитивними емоціями. Обов’язково передам своїм бойовим побратимам цю дружню атмосферу і усні привітання від дітей, — подякував на останок педагогам і школярам офіцер групи цивільно-військового співробітництва військової частини Об’єднаних сил майор Василь.

На останок, офіцери ЦВС ОТУ «Північ» передали для малечі самаколики, зібрані їхніми побратимами, подарували екземпляри книги «Вклоняємось доземна Українському солдатові», написаною колективом військової газети «Народна армія», а також охоче сфотографувалися на згадку зі всіма бажаючими.

Дмитро Горбунов, мобільна прес-група ОТУ «Північ»

IMG_7097

IMG_7047

IMG_7057

IMG_7060

IMG_7065

IMG_7067

IMG_7085

IMG_7089

IMG_7093

IMG_7095

Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору