Новини

Зелена енергетика крокує до війська

1403
Мініатюра: DSC_1425

На запрошення компанії ТОВ «ХАНПЛАСТ СОЛАР Україна» СІМІС відвідали виставку сонячних батарей у рамках 10-го Форуму Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи, якій триває у Києві. Це найбільший захід, присвячений відновлюваним джерелам енергії, енергоефективності та новим енергетичним технологіям в Україні та у всьому регіоні.

Так під час огляду виставки начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов, обговорив з представниками ТОВ «ХАНПЛАСТ СОЛАР Україна» Хенриком Едреем та компанії «AFORE» Даніелем Жу можливі варіанти використання сонячних батарей для забезпечення автономним електроживленням частин та підрозділів Збройних Сил України.

Під час розмови сторонами було прийняте рішення щодо створення експериментального пересувного комплекту номінальною потужністю 1Квт для проведення його тестування у польових умовах одним з підрозділів Збройних Сил України. Частину обладнання СІМІС отримали одразу після домовленостей, а частину буде додатково передано найближчим часом у зв’язку зі специфічними характеристиками що запросили військові.

Читайте також:  На Луганщині ще кілька шкіл безкоштовно отримали методичну літературу

Створенням необхідної пересувної платформи та попереднім тестування у звичайному режимі разом з військовими займатимуся  представники Громадської організації ГО “ВО“Коло.Медіа”.

Щиро дякуємо усім хто долучився до цього проекту!

DSC_1420

DSC_1425

DSC_1432

DSC_1444

DSC_1450

DSC_1457

DSC_1459

DSC_1460

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору