Важливо

СІМІС передали допомогу до Сватівської школи-інтернату

470
Мініатюра: NCXD3166

Сьогодні шлях СІМІС міста Сєвєродонецьк лежав до Сватівської обласної спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, в якій навчаються глухі дітки та дітки з вадами розумового розвитку.

Військовослужбовці привезли малечі одяг та взуття – від Волонтерський Центр При Церкві Вознесіння  та волонтерів міста Сєвєродонецьк; дитячу літературу, зошити для творчості, різноманітні наліпки, навчально-методичні посібники та диски — електронний конструктор уроку, з різних предметів для різних класів – від Видавнича група «Основа» і видавництва «Ранок».

Школярі, керівництво та колектив закладу охоче поспілкувалися з офіцерами CIMIC Severodonetsk — Joint Centre ОТУ “Північ” та розповіли про життя школи-інтернату, свої досягнення та проблеми. Також вони висловили щиру подяку волонтерам за допомогу, і побажання якомога частіше спілкуватися з військовослужбовцями та запросили на їх свята, що невдовзі будуть відмічати у школі.

Вчителі, вихователі, обслуговуючий персонал цього закладу – щирі, відкриті, чуйні та доброзичливі люди! Як добре, що дітки в таких добрих та надійних руках!

Читайте також:  Вінничани відправили на Донбас черговий гуманітарний вантаж

Дякуємо  всім небайдужим людям за допомогу та продовжуємо і далі працювати пліч о пліч!

Діти — наше майбутнє! Давайте робити їх життя кращим!

ERHO9614

HFCC9282

 

JLSR8465

MTOC5417

NCXD3166

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору