Новини

У Києві презентували документальну стрічку «Вірю, чекаю, молюся»

848
Мініатюра: DSC_1518

У Києві на території «Будинку кіно» відбулася презентація документального фільму «Вірю, чекаю, молюся» у якому режисер Катеріна Стрельченко порушує дві болючі теми, що є дуже актуальними в українському суспільстві у зв’язку з війною на сході України – зниклі безвісті та полонені.

Ці теми поєднані між собою, і водночас мають багато різних аспектів. Фільм направлений на привертання уваги до доль бійців і цивільних, що пройшли жорстоке та нелюдське поводження на непідконтрольній території, зазнали серйозних психологічних травм.

Коментарі дають як чоловіки, так і жінки. На жаль, ставлення до жінок у полоні не менш жорстоке, ніж до чоловіків. Зібрані докази та показання свідків вказують на те, що деякі злочини, вчинені на сході під час військового конфлікту, цілком можуть бути кваліфіковані як злочини проти людяності.

Другий важливий аспект – це пошук зниклих безвісті на Донбасі. Цю тему коментують представники гуманітарного проекту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200», судмедекспертизи, громадських організацій, «Червоного Хреста», психологи, волонтери. В центрі уваги історії життя родини, що кілька років намагаються розшукати своїх рідних.

Читайте також:  Група ЦВС ОТУ "Луганськ" привітала ліцеїстів Луганського обласного ліцею із 23-ю річницею

Презентація відбулася за участі творчого колективу та героїв фільму, які розповіли про свої враження від перегляду стрічки.

DSC_1496

DSC_1500

DSC_1501

DSC_1505

DSC_1510

DSC_1513

DSC_1514

DSC_1516

DSC_1518

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору