Новини

На Луганщині СІМІС надають людям з особливими потребами можливість рухатися

299
Мініатюра: IMG_20181110_112350

Реалії сьогодення є непростими для простих людей, а уявімо на мить, як складно доводиться людям з фізичними порушеннями. Для них життєвою необхідністю є інвалідний візок, купити який за власні кошти складно, а в більшості випадків — просто нереально. Відтак, відсутність інвалідного візка ще більше ускладнює повсякденне життя таких людей та відвідини публічних установ, а подекуди, навіть, відбиває бажання туди йти. Саме тому, така гуманітарна допомога від благодійників є дуже потрібною та важливою.

Сьогоднішній день для родини хворої пенсіонерки із прифронтового селища Новотошківське залишиться в пам’яті світлим, адже офіцери ОЦ ЦВС ОТУ “Північ” та групи ЦВС штабу ОТУ “Північ” передали їй інвалідний візок. Вдячна жінка ледь стримувала сльози і щиро дякувала благодійникам та військовим.

У Центрі ЦВС у Сєвєродонецьку є ще кілька візків, які СІМІС вже найближчим часом розвозитимуть тим, хто їх потребує. Адже, для людей з особливими потребами, візок – це можливість рухатись, жити трішки комфортніше та почуватися зручніше.

Читайте також:  В Попасній пройшов перший етап турніру UNICEF Football Cup

Крім того, військовослужбовці Об’єднаного центру розповсюдили серед місцевого населення черговий номер газет “Луганщина.ua” та “Донбасс Информ” від видавництва «МЕГА-ПОЛІГРАФ» та Ксения Пономарева.

Щиро вдячні всім небайдужим за допомогу!

Добро переможе!

Все буде УКРАЇНА!

IMG_20181110_111640

IMG_20181110_112350

Коментарі
Вгору