Важливо

У Маріуполі відсвяткували Міжнародний день толерантності

496
Мініатюра: IMG_3475

“Україна – наш спільний дімˮ, — саме такими словами розпочалося святкування Міжнародного дня толерантності в місті Маріуполь. Після офіційних привітань від представників органів місцевої влади та інших гостей розпочався святковий концерт.

Від Об’єднаних сил до цього свята долучилися представники Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ “Східˮ на чолі з начальником відділу ЦВС ОКП ОС полковником Юрієм Гуменним, який привітав національні меншини Донецької області з Міжнародним днем толерантності, а представників Федерації грецьких товариств України із проведенням Всеукраїнського фестивалю Грецької пісні імені Тамари Каци.

У святковій програмі взяли учать грецькі, вірменські, азербайджанські, німецькі, болгарські та румунські творчі колективи з Донецької області. Творчі колективи співали народні пісні, танцювали та грали на народних інструментах. На виставці-ярмарці жителі та гості міста мали можливість ознайомитись із музичними інструментами, книгами та традиційним народним одягом. Майстри демонстрували свої роботи: вишиті бісером та муліне скатертини, рушники, сорочки та картини, прикраси ручної роботи.

Разом з тим, відбувся Гала-концерт Всеукраїнського фестивалю Грецької пісні імені Тамари Каци. Цього року на фестивалі взяли участь понад 160 учасників із Запорізької, Харківської областей та Донеччини. Співаки виступали в номінаціях ̏Солоˮ, ̏Дуетˮ та ̏Ансамбльˮ.

Читайте також:  На Луганщині СІМІС взяли участь у «Лінійці Патріотів»

По завершенню концерту всі охочі мали змогу долучитись до майстер-класів з хореографії та навчитись танцювати грецький та болгарський народні танці.

Місто Маріуполь є багатонаціональним містом, де не дивлячись на мову, релігію, національність, вік, стать, професію та соціальний статус мирно проживає понад 100 національностей.

IMG_3474

IMG_3475

IMG_3486

IMG_3489

IMG_3490

IMG_3525

IMG_3535

IMG_3548

IMG_3553

IMG_3556

IMG_3558

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору