Важливо

У Харківському національному університеті Повітряних Сил пройшов День відкритих дверей

530
Мініатюра: 05

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХНУПС) пройшов День відкритих дверей. Провідний навчальний заклад гостинно прийняв старшокласників середніх навчальних закладів, які мають наміри у майбутньому отримати військову освіту.

Серед гостей були вихованці Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» та учні випускних класів середніх шкіл Харківщини. Офіцери ХНУПС ознайомили гостей з навчально-матеріальною базою університету, розповіли про умови вступу та за якими спеціальностями проводиться підготовка курсантів.

Окрім цього для гостей провели екскурсію по спеціалізованим навчальним класам, де курсанти вивчають будову авіаційних двигунів, продемонстрували навчально-тренувальні комплекси вертольоту Мі-8МТВ та літака Л-39 «Альбатрос».

В свою чергу начальники кафедр розповіли про особливості підготовки курсантів за тією чи іншою спеціальностям. Майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватись безпосередньо з викладачами та курсантами, які навчаються в університеті, дізнатись з «перших вуст» про навчання та курсантське життя, як воно є.

Читайте також:  «Із мрією в серці про мир в Україні!»

Також гості оглянули казармені приміщення, їдальню та заклади для культурного і фізичного розвитку курсантів. Під час екскурсії по музею університету юнаків та дівчат ознайомили з історію створення та формуванням цього славетного навчального закладу.

 Підготував Олег Плаксій

01

02

03

04

05

06

07

08

09

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору