Важливо

Військовослужбовці Харківщини здали кров для поранених побратимів

182
Мініатюра: 004

Військовослужбовці військових комісаріатів Харківщини здали кров для потреб військових, які зазнали поранень чи ушкоджень у районі проведення ООС.

Це дуже важливий та необхідний захід, адже цим ми можемо врятувати не одне людське життя. Сьогодні до обласного центру служби крові прибуло 25 військовослужбовців, які здали понад 11 літрів крові для поранених хлопців, які проходять лікування у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Також майже увесь особовий склад військкоматів виявив бажання прийняти участь в цьому заході, тож наступними днями ці цифри зростуть на порядок, — зазначив військовий комісар Харківського обласного комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

В нелегкі для України часи переливання компонентів крові є шансом на збереження життя багатьох поранених мешканців та бійців ООС, які стоять на захисті нашої країни. Сьогодні на Харківщині 94% запасів крові забезпечуються завдяки добровільним безоплатним донорам.

Читайте також:  Офіцери центрів та груп цивільно-військового співробітництва продовжують допомагати відновлювати інфраструктуру у зоні проведення АТО

Підготував Олег Плаксій

001

002

003

004

005

006

Олексій Мазепа
Статті:1562
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1562
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору