Важливо

На Рівненщині тривають заходи з національно-патріотичного виховання молоді

456
Мініатюра: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Так відповідно Плану діяльності позаштатної групи національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді управління оперативного командування “Захід” були організовані заняття “Доброго дня – моє майбутнє!” в навчальних закладах середньої освіти м. Костопіль.

В ході занять військові відзначили цінними подарунками колективи та учнів закладів середньої освіти за волонтерську діяльність. Зокрема почесною відзнакою командувача військ оперативного командування “Захід” відзначено Андрія Таргонія (випускника одного із навчальних закладів, який отримав нагороду за надання допомоги підрозділу Збройних Сил України щодо придбання та ремонту автомобілів, і участь в проектах по реалізації заходів національно-патріотичного виховання).

Читайте також:  У Попасній відбувся фестиваль-конкурс «Золоті руки Попаснянщини»

Також СІМІС передали до відділу освіти Костопільського району 10 комплектів спеціалізованих плакатів для обладнання класів “Захисту Вітчизни” та 10 комплектів портретів “Герої України”.

Це приємна подія і для вчителя, і для випускника, і для учнів – відчути атмосферу ритуалу вручення нагороди, особливо для юнаків — чоловіча романтика. Сподіваюсь, що з отриманням плакатів класи “Захисту Вітчизни” зазнають оновлення і відповідно покращиться методика викладання. Дякую всім — за розуміння та підтримку важливих заходів! “– зазначив підполковник Андрій Рисюк.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Коментарі
Вгору