Новини

Воєнний стан не передбачає конфіскації приватного майна українців

439
Мініатюра: 1de35531608f870adf9f9921d091fd09e81adffa

У військових немає офіційних правових підстав для вилучення будь-якого майна в українців, які проживають в областях, де введено воєнний стан,  — зазначив заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Родіон Тимошенко 28 листопада на брифінгу в Києві.

Він наголосив, що в указі президента України Петра Порошенка про введення воєнного стану немає обмежень прав громадян про вилучення автомобілів або житла на користь війська.
«Ми не передбачаємо вилучення… чи інших заходів, як то запровадження комендантської години і таке інше. На даний момент офіційних правових підстав для цього немає «, – сказав Тимошенко.
В свою чергу Заступник міністра оборони України Іван Руснак закликав громадян у таких випадках викликати поліцію.
«Якщо ж хтось у камуфляжі прийшов забирати корову чи машину, чи що – то поруч є поліція. Звертайтеся до поліції – і таких негідників просто треба арештовувати і далі розбиратися», – пояснив він.
Руснак наголосив, що в Міноборони «достатньо засобів і транспорту, щоб виконати всі перевезення, які заплановані».
Через загострення ситуації біля Керченської протоки 26 листопада Верховна Рада підтримала указ Порошенка про введення воєнного стану в 10 областях на 30 діб.
Виступаючи 26 листопада зі зверненням до співвітчизників, Порошенко сказав: «В указі я не передбачаю жодних заходів, пов’язаних з обмеженням прав і свобод громадян, запровадженням цензури тощо».
Читайте також:  З метою патріотичного виховання молоді із Дубровицькою районною державною адміністрацією підписано Меморандум про співпрацю, - ОК "Захід" ЗСУ
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору