Новини

Чоловікам з РФ закрили в’їзд на територію України

480
Мініатюра: 1072450

У зв’язку з воєнним станом Україна закрила в’їзд для чоловіків з громадянством Російської Федерації у віці від 16 до 60 років. Про це на нараді у Президента України заявив голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, посилено заходи контролю здійснюється, насамперед, щодо російських громадян.

«У пунктах пропуску здійснюється посилені заходи контролю. Насамперед, відносно громадян Російської Федерації. Не пропускаються громадяни РФ у віці від 16 до 60 років чоловічої статі», — заявив Цигикал.

У свою чергу Президент України Петро Порошенко зазначив, що ці заходи повинні перешкодити Росії формувати загони приватних армій на українській території.

«Ще раз: чоловіча стать з 16 до 60 років, застосовуються обмеження, крім гуманітарних випадків, будуть чітко виписані в інструкції», — підкреслив він.

Читайте також:  На Херсонщині встановили білборди що інформують про частоти українського радіомовлення на Крим

Також з 29 листопада, згідно нових правил, адміністративний кордон з тимчасово окупованим півостровом Крим можуть перетинати виключно громадяни України. Обмеження діятимуть протягом дії воєнного стану.

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору