Важливо
Все про: харків(28)

На Харківщині до частин ЗС України вже відправлено близько 150 резервістів

370
Мініатюра: IMG_7409

Учора, 02 грудня у Харківському обласному військовому комісаріаті сформовано першу команду захисників України, які входять до військового оперативного резерву першої черги, та відправлено до війська.

— Напередодні ми викликали до райвійськкоматів близько 150 осіб, які мають бойовий досвід. Усі вони патріотично налаштовані і мають бойовий досвід. Більшість з них після 26 листопада самі телефонували нам, аби дізнатися коли ж їм потрібно прибути. Протягом наступних 15 діб у одному із військових з’єднань Сухопутних військ резервісти пройдуть збори, в ході яких вдосконалять свої професійні знання та навички, — пояснив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

Поки формувалася команда резервістів у обласному військкоматі, посадовці обласного військкомату довели армійцям основні положення законодавства з питань тилового, фінансового, соціального забезпечення та порядку проходження зборів. Офіцери за своїми напрямками надали  відповіді на запитання, що цікавили воїнів та побажали їм успішного проходження зборів.

Читайте також:  На Харківщині колишні армійці пройшли перепідготовку у рамках програми НАТО-Україна

За словами полковника Юрія Калгушкіна, протягом поточного тижня буде викликано інших резервістів та військовозобов’язаних, яких направлять   до різних бойових колективів Збройних Сил України. Паралельно, на Харківщині проводитимуться збори з особовим складом, приписаним до підрозділів бригади територіальної оборони, що також є важливим елементом зміцнення обороноздатності України.

Підготував Дмитро Горбунов

IMG_7398

IMG_7400

IMG_7405

 

IMG_7409

IMG_7413

Коментарі
Вгору