Важливо
Все про: харків(28)

На Харківщині до частин ЗС України вже відправлено близько 150 резервістів

394
Мініатюра: IMG_7409

Учора, 02 грудня у Харківському обласному військовому комісаріаті сформовано першу команду захисників України, які входять до військового оперативного резерву першої черги, та відправлено до війська.

— Напередодні ми викликали до райвійськкоматів близько 150 осіб, які мають бойовий досвід. Усі вони патріотично налаштовані і мають бойовий досвід. Більшість з них після 26 листопада самі телефонували нам, аби дізнатися коли ж їм потрібно прибути. Протягом наступних 15 діб у одному із військових з’єднань Сухопутних військ резервісти пройдуть збори, в ході яких вдосконалять свої професійні знання та навички, — пояснив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

Поки формувалася команда резервістів у обласному військкоматі, посадовці обласного військкомату довели армійцям основні положення законодавства з питань тилового, фінансового, соціального забезпечення та порядку проходження зборів. Офіцери за своїми напрямками надали  відповіді на запитання, що цікавили воїнів та побажали їм успішного проходження зборів.

Читайте також:  У Харківському національному університеті Повітряних Сил пройшов науковий семінар «Інформаційна агресія Російської Федерації проти України»

За словами полковника Юрія Калгушкіна, протягом поточного тижня буде викликано інших резервістів та військовозобов’язаних, яких направлять   до різних бойових колективів Збройних Сил України. Паралельно, на Харківщині проводитимуться збори з особовим складом, приписаним до підрозділів бригади територіальної оборони, що також є важливим елементом зміцнення обороноздатності України.

Підготував Дмитро Горбунов

IMG_7398

IMG_7400

IMG_7405

 

IMG_7409

IMG_7413

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору