Новини

На українських моряків в «Лефортово» чинять тиск для отримання потрібних свідчень — Полозов

1048
Мініатюра: ec8f707f_44dd_4b49_a962_7e4f858a37a5_650x410

На захоплених українських моряків, які в даний час знаходяться в московському слідчому ізоляторі «Лефортово», чинять психологічний тиск з метою отримання зізнань. Про це в ефірі «Радіо Крим.Реаліі» заявив російський адвокат Микола Полозов, коментуючи перешкоди, з якими стикаються адвокати українських військових при спробі отримати доступ до підзахисних.

Про це повідомляє сайт ОСТРОВ.
«Ситуація дуже проста: на військовополонених чиниться психологічний тиск, їх намагаються дезорієнтувати, вони повністю відрізані від зовнішнього світу, вони не знають, що відбувається зовні», — сказав Полозов.
На думку адвоката, ФСБ «робитиме все, щоб така ситуація тривала якомога довше», щоб спробувати отримати від українських військових свідчення.
Як повідомлялося раніше, 25 листопада прикордонні кораблі Російської Федерації здійснили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса в порт Маріуполь. Вони обстріляли і захопили три українські кораблі в Керченській протоці і 24 моряка.
27-28 листопада окупаційний суд Криму заарештував всіх українських моряків на два місяці. Їх доставили з анексованого Криму в СІЗО Москви.

 

Читайте також:  Виплати в збільшеному розмірі за березень 2019 року за виконання завдань в ООС військовослужбовці ЗС України отримають в квітні поточного року
Коментарі
Вгору