Новини

CIMIC привітали Червоний Хрест України із Міжнародним днем волонтера

888
Мініатюра: DSC_1549

6 грудня представники Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України на чолі із начальником Управління полковником Олексієм Ноздрачовим за дорученням Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженко вручили нагороди та подяки волонтерам і співробітникам Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.

Співробітництво Товариства із Управлінням розпочалося ще у 2014 році у вигляді навчань з надання першої допомоги та безпосереднього надання допомоги цивільному населенню. Наступник кроком стало підписання Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння у 2017 році. А вже у цьому році представники Червоного Хреста разом із Управлінням, у рамках спільних навчань, на практиці відпрацювали розгортання транзитного табору для прийому евакуйованого населення.

Під час урочистостей начальник Управління СІМІС полковник Олексій Ноздрачов привітав представників Товариства із Міжнародним днем волонтера, який відбувся 5 грудня. «Цей рік у нашій співпраці з Червоним Хрестом став найбільш плідним на стратегічному рівні, — зауважив він. — Фактично, цього року нам вдалося практично реалізувати Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння, підписаний у 2017 році. Ми укріпили нашу комунікацію та налагодили чітку координацію під час взаємодії. З боку Збройних сил України є велика зацікавленість у співпраці з Червоним Хрестом», — підкреслив полковник Олексій Ноздрачов.

В свою чергу Генеральний директор Національного комітету Товариства пані Лілія Білоус подякувала представникам Управління за можливість спільної допомоги людям. — «Наше співробітництво зародилося «в полях», під час практичних дій, а потім перейшло на організаційний і координаційний рівень – і це більш ніж правильно! – зазначила Лілія Білоус. — Спираючись на практичний досвід, ми можемо більш ефективно підходити до планування і виконання стратегічних завдань. Головна мета нашої діяльності – допомога цивільному населенню, і я хочу наголосити на важливості в цьому ролі наших волонтерів. Вони діють на території всієї країни, і ми постійно розвиваємо волонтерський рух Червоного Хреста», — підкреслила Генеральний директор Національного комітету Товариства.

Читайте також:  Реформоване продовольче забезпечення працює і у польових умовах

Користуючись нагодою керівництво Товариства Червоного Хреста України також привітало партнерів з Днем Збройних Сил України, вручивши пам’ятні годинники з емблемою Червоного Хреста.

— «Червоний Хрест був створений завдяки волонтерському руху, який передбачає безкорисливу допомогу тим людям, які цього потребують, — нагадав в.о. Президента Товариства Червоного Хреста України Микола Поліщук. – З 2014 року наші волонтери допомагають людям на сході України, також і в співпраці з Управлінням цівільно-військового співробітництва ЗСУ. Останні події в Ічні на Чернігівщині показали високий рівень координації та узгодженість дій між нами. Ми вдячні за ефективну співпрацю, для нас це дуже важливо», — підкреслив він.

DSC_1547

DSC_1549

DSC_1550

DSC_1552

DSC_1562

DSC_1569

DSC_1576

DSC_1580

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору