Новини

Видання Луганщина.ua про співпрацю СІМІС та цивільних

371
Мініатюра: IMG-20181201-WA0009

В день, коли вся країна відзначала День Волонтера та напередодні Дня Збройних Сил України, наші друзі – видання “Луганщина.ua” зробили сюрприз для офіцерів Об’єднаного центру Цивільно-військового співробітництва ОТУ “Північ” м. Сєвєродонецьк. А саме,  в номері від 5 грудня 2018 року, редакція газети опублікувала статтю про взаємодію СІМІС з волонтерами міста Сєвєродонецьк  та їхню спільну допомогу військовим, які боронять незалежність та територіальну цілісність України на східних теренах нашої Батьківщини.

Висловлюємо щиру подяку всьому колективу газети “Луганщина.ua”!!! Щиро бажаємо Вам і надалі такого ж переконливого слова, читацького визнання, натхнення й невпинного руху вперед! А ще, зичимо кожному з Вас міцного здоров’я, творчої наснаги й нових звершень у Вашій відповідальній і почесній праці.

Читайте також:  В Українському державному центрі позашкільної освіти пройшов семінар-практикум "Медіаграмотність у сучасному суспільстві"

Разом до кінця!!!

подяка подяка2

Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1850
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору