Важливо

У Чернігові триває патріотична інформаційна кампанія «Дякуємо захисникам!»

610
Мініатюра: 1

Офіцери відділу цивільно – військового співробітництва оперативного командування “Північ”, в рамках патріотичної інформаційної кампанії «Дякуємо захисникам!», продовжують відкриття виставок дитячої творчості.

Так читачі Чернігівської міської бібліотеки для дітей імені О.П. Довженка та учасники образотворчих гуртків Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва намалювали безліч чудових малюнків для військовослужбовців Збройних Сил України, які на Донбасі зараз захищають їх мирне життя.

Разом з малюнками, діти розмістили на виставці листи і побажання Захисникам, мальованих Ангеликів та патріотичні саморобки. Після завершення виставки всі роботи будуть відправлені на фронт — донести українським воїнам тепло дитячих сердець, побажання успіхів, щастя, перемоги.

Нагадуємо, в Україні триває інформаційна кампанія «Дякую захисникам!», покликана продемонструвати військовослужбовцям Збройних сил України всенародну підтримку. Конкурси малюнків, виставки, «уроки мужності», зустрічі з військовослужбовцями та акції з написання листів Захисникам продовжаться до 12 грудня — Дня Сухопутних військ Збройних Сил України.

Читайте також:  Цивільні ЗМІ допомагають СІМІС розповідати про свою роботу

1

2

3

4

 

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору