Важливо

У Чернівцях обговорили шляхи реалізації Концепції національно-патріотичного виховання

442
Мініатюра: IMG_2806

Сьогодні, 12 грудня 2018 р., на базі Чернівецького філософсько-правового ліцею № 2 Чернівецької міської ради відбувся обласний семінар керівників гімназій та ліцеїв з проблеми: «Шляхи реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в умовах реформування освітньої галузі».

 Метою семінару було ознайомити учасників семінару з сучасними підходами управлінсько-менеджментської діяльності щодо формування складових освітнього простору закладу освіти; розкрити пріоритетні напрями реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в умовах модернізації змісту освіти і  системи національно-патріотичного виховання.

Перед початком роботи семінару на урочистих зборах до Дня сухопутних військ України представниками оперативного командування «ЗАХІД» було вручено почесні відзнаки учасникам АТО та ООС Чернівецької області. Вручення провів начальник відділу військово-патріотичного виховання оперативного командування «ЗАХІД» підполковник Рисюк Андрій Миколайович.

Робота семінару ділилася на теоретичний, практичний та підсумково-аналітичний модулі.

У Практичному модулі учасники об’єдналися в групи та побачили фрагмент майстер-класу «Практичні елементи військово-патріотичного виховання в урочній та позаурочній діяльності», Педагогічно-управлінський практикум «Організація громадянсько-патріотичного виховання учнів», а також організацію громадянсько-патріотичного виховання учнів у Чернівецькому філософсько-правовому ліцеї № 2 Чернівецької міської ради.

Читайте також:  Вітаємо з Днем святого Миколая!

Під час підсумкової дискусії обговорено моделювання організації національно-патріотичного виховання закладу освіти в умовах Нової української школи.

IMG_2806

IMG_2816

IMG_2825

IMG_2846

IMG_2851

IMG_2873

 

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору