Важливо

СІМІС привітали дітей у дошкільних закладах Сєвєродонецька та Комишувахи

366
Мініатюра: 04

На цьому тижні офіцери ОЦ ЦВС міста Сєвєродонецьк та групи штабу ОТУ “Північ” відвідали святковий ранок у дошкільному закладі “Калінушка” у місті Привілля.

Діточки весело танцювали, розказували віршики і співали про морозяну зиму і Святого Миколая. За такий гарний виступ військові подарували малечі багато книжок, розмальовки, набори для творчості, іграшки та солодощі. Ці чарівні подаруночки для хлопчиків та дівчаток передали Видавнича група “Основа”, Дитяча література видавництва “Ранок”, Всеукраїнська ГО “Крапелька” та КМБФ “Фудбенк”.

А офіцери групи ЦВС (м.Попасна) передали подарунки до дня Святого Миколая для діточок дошкільного навчального закладу смт Комишуваха.

Малюки отримали книжки-розмальовки (від The Halo Trust), ігрові книжки від волонтерів, солодощі від ГО «Крапелька», а також мандарини від офіцерів ЦВС.

Читайте також:  СІМІС беруть активну участь у роботі з молоддю в Маріуполі

Ще раз дякуємо Вам, наші невтомні друзі-волонтери! Спільними зусиллями ми створили справжнє свято зимової казки і подарували посмішки діткам! Будемо і надалі допомагати один одному і творити, як Святий Миколай, хоча б маленькі дива!

В нашій єдності наша сила! СЛАВА УКРАЇНІ!

Kcom1

01

02

3

04

5

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору