Важливо

СІМІС передали дітям Трьохізбенки художню та навчальну літературу

433
Мініатюра: 6

Зимові святкові дні чудовий час для щирих зізнань та омріяних подарунків. Небайдужі люди з усієї України зібрали гостинці, щоб зробити життя дітей в цей складний час більш радісним.

Відтак, офіцери ОЦ ЦВС міста Сєвєродонецьк завітали до загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільного дитячого закладу “Ромашка” смт Трьохізбенка, де подарували школярам художню літературу, вчителям – навчально-методичні посібники. Найбільш цікавим подарунком стала велика розмальовка у вигляді мапи України. Діти одразу взялися за олівці, щоби розмалювати карту нашої Батьківщини і запросили до цієї справи наших військових. Сподіваємось, що власноруч розфарбована мапа прикрашатиме стіни школи.

Після обіду СІМІС відвідали садочок “Ромашка”. В цей час малеча відпочивала. Тому подарунки діткам від Святого Миколая – цікаві та пізнавальні книжечки, військові передали їх вихователям.

Щиро дякуємо та бажаємо миру, любові та злагоди нашим славним друзям-волонтерам: Всеукраїнська ГО “Крапелька”, @Видавнича група «Основа», @Дитяча література видавництва «Ранок» та КМБФ “Фудбенк”.

Читайте також:  У Троїцькому після дворічної перерви відновлено електропостачання

Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України! Хай воно буде щасливим та мирним! Слава Україні!

1

2

5

6

7

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору