Новини

Окупанти зірвали розмінування поблизу КПВВ “Мар’їнка”

422
Мініатюра: images

Сьогодні, 27 грудня, з 10:00 поблизу  «Мар’їнка» вздовж автомобільної дороги Н15 українські сапери мали розпочати території. Напередодні бойовики відмовились від своїх зобов’язань і не гарантували дотримання режиму «Тиша».

Про це повідомили у прес-центрі ООС з посиланням на українську сторону в .

– Напередодні для безпечної роботи представників СММ ОБСЄ та інших фахівців під час проведення запланованих робіт як від Збройних Сил України, так і збройних формувань російських окупаційних військ були надані гарантії дотримання режиму «Тиша». Планувалося, що роботу саперів, яких зобов’язалася виділити українська сторона, будуть забезпечувати дзеркальний патруль СММ ОБСЄ, а також спостережна група української сторони СЦКК, – розповіли офіцери.

На час розмінування, 27 грудня у період з 10:00 до часу фактичного закінчення виконання робіт, додають в СЦКК, планувалося перекрити рух транспортних засобів і цивільного населення через КПВВ «Мар’їнка».

– На жаль, ввечері 26 грудня, коли всі організаційні заходи були погоджені, представники збройних формувань російських окупаційних військ цинічно в односторонньому порядку зірвали виконання запланованих робіт. В листі до представників СММ ОБСЄ вони зазначили, що відмовляються від своїх зобов’язань і не гарантують дотримання режиму «Тиша» під час робіт по розмінуванню, – додали в повідомленні.

Читайте також:  У Станиці Луганській відбулося відкриття пункту пропуску та логістичного центру

Українська сторона СЦКК заявила, що такі дії окупантів вкотре наражають на небезпеку цивільне населення, демонструють відверте нехтування Мінськими домовленостями та відверте небажання дотримуватись взятих зобов’язань.

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору