Новини

Окупанти зірвали розмінування поблизу КПВВ “Мар’їнка”

379
Мініатюра: images

Сьогодні, 27 грудня, з 10:00 поблизу  «Мар’їнка» вздовж автомобільної дороги Н15 українські сапери мали розпочати території. Напередодні бойовики відмовились від своїх зобов’язань і не гарантували дотримання режиму «Тиша».

Про це повідомили у прес-центрі ООС з посиланням на українську сторону в .

– Напередодні для безпечної роботи представників СММ ОБСЄ та інших фахівців під час проведення запланованих робіт як від Збройних Сил України, так і збройних формувань російських окупаційних військ були надані гарантії дотримання режиму «Тиша». Планувалося, що роботу саперів, яких зобов’язалася виділити українська сторона, будуть забезпечувати дзеркальний патруль СММ ОБСЄ, а також спостережна група української сторони СЦКК, – розповіли офіцери.

На час розмінування, 27 грудня у період з 10:00 до часу фактичного закінчення виконання робіт, додають в СЦКК, планувалося перекрити рух транспортних засобів і цивільного населення через КПВВ «Мар’їнка».

– На жаль, ввечері 26 грудня, коли всі організаційні заходи були погоджені, представники збройних формувань російських окупаційних військ цинічно в односторонньому порядку зірвали виконання запланованих робіт. В листі до представників СММ ОБСЄ вони зазначили, що відмовляються від своїх зобов’язань і не гарантують дотримання режиму «Тиша» під час робіт по розмінуванню, – додали в повідомленні.

Читайте також:  СІМІС доправили гуманітарну допомогу до притулку у Мирнограді

Українська сторона СЦКК заявила, що такі дії окупантів вкотре наражають на небезпеку цивільне населення, демонструють відверте нехтування Мінськими домовленостями та відверте небажання дотримуватись взятих зобов’язань.

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору