29 Декабрь
Представники СІМІС привітали з новорічними святами вихованців Маріупольського дитячого будинку “Центр опіки”
Важливо

Представники СІМІС привітали з новорічними святами вихованців Маріупольського дитячого будинку “Центр опіки”

470
Мініатюра: IMG_4690

Дітки третьої, четвертої, шостої та восьмої групи одягнуті в святкові костюми! Прикрашена ялинка, весела музика! І ось на сцені з’являються дві чарівні феї, ми переносимось у казку! Дружньо гукаємо і на сцену виходить Снігуронька!

Далі починаються запальні танці гномиків, діточок – цукерочок, з елементами акробатики танці мавки та хлоп’ят–левенят, та танці наймолодших – кицьки, курчата, свинки, дракончика, медведя, оленя… Феї заспівують пісню, Снігуронька дзвенить у чарівний дзвіночок, проте Дід Мороз не чує! Всі присутні у залі кличуть і нарешті з’являється Дід Мороз! Він запалює на ялинці вогники і свято ще більше стає казковим!!! Всі долучаються до танців, яке ж новорічне свято без хороводів!

По завершенню представники ОЦ ЦВС “Маріуполь” подарували дітлахам святкові набори із солодощами та фруктами, а також розвіваючи ігри, розмальовки, зошити та книжки! Аж не віриться, що святкова програма скінчилась, настільки казкова та новорічна атмосфера панувала!!!

Дякуємо керівному складу “Центру опіки” за запрошення та організоване чарівне свято, дякуємо за те, що виховуєте таких гарних діточок!!!

Читайте також:  Група ЦВС “Волноваха” продовжує активно співпрацювати з волонтерами, щодо надання допомоги військовим підрозділам

Звичайно ж ДЯКУЄМО Tani Sanni з видавництва “Ранок” за доставлену нам продукцію, яку ми маємо змогу дарувати дітям!

Також Велике ДЯКУЄМО всім небайдужим людям, яки допомогли подарувати дітям солодкі подарунки та розвіваючи ігри!

Друзі з прийдешніми новорічними святами! Давайте творити та дарувати тепло та добро разом!

BVWQ0816

IMG_4682

IMG_4686

IMG_4690

IMG_4696

IMG_4699

 

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору