29 Декабрь
Порошенко купив дві квартири і подарував їх сім’ям військовослужбовців, що потрапили в полон в боях за Дебальцеве
Новини

Порошенко купив дві квартири і подарував їх сім’ям військовослужбовців, що потрапили в полон в боях за Дебальцеве

1022
Мініатюра: 3й-полк

Президент України Петро Порошенко купив в грудні 2018 року дві квартири і подарував їх сім’ям військовослужбовців, які перебувають у полоні, повідомляє агентство “Інтерфакс-Україна”.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі президента, відомості про дві квартири, які президент, як фізична особа, придбав в Кропивницькому 27 грудня, з’явилися в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування в розділі про суттєві зміни майнового стану.

“Петро Порошенко подарував ці квартири сім’ям двох військовослужбовців, Сергія Глондара і Олександра Коринькова. Старшина С. Глондар і молодший сержант А.Коріньков потрапили в полон в 2015 році під час боїв за Дебальцеве. Вже майже чотири роки їх не вдається визволити з полону, не дивлячись на всі зусилля “, – йдеться в повідомленні прес-служби.

П.Порошенко дізнався про складні житлові умови сімей двох полонених військовослужбовців під час відвідування 3-го окремого полку сил спеціального призначення Збройних сил України імені князя Святослава Хороброго у вересні цього року.

Читайте також:  Запрошуємо на презентацію документального фільму "Вірю. Чекаю. Молюся"

П.Порошенко витратив на ці квартири 2 млн 287 тис 166 гривень.

Прес-служба відзначає, що для президента України пріоритетним залишається звільнення всіх без винятку українських військовополонених, а також заручників, які перебувають на території країни-агресора.

 

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору