Новини

СІМІС допомагають створювати новорічний настрій дітям та дорослим на Донбасі

656
Мініатюра: XQMI9419

Затишна, ошатно прикрашена оселя, сповнена очікуванням свята, подарунків, родинних обіймів, казковою атмосферою новорічного дива – на п’ятому році війни такий звичний спосіб зустрічі новорічно-різдвяних свят є на жаль, не у кожного. Але суттєво скоротити кількість тих, хто позбавлений можливості відчути новорічний настрій – такої мети напередодні Нового року вирішили досягти військовослужбовці Об’єднаного центру ЦВС штабу ОС м. Краматорськ.
У цьому СІМІС вирішили допомогти члени Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану з Тернополю. Вони передали на фронт різноманітні смаколики та фрукти, але головним подарунком для наших захисників стали маленькі клаптики паперу, завдяки яким мужні очі українських воїнів наповнювалися щастям і відчуттям підтримки. Свої новорічні побажання у святкових листах військовим передали ті, задля кого наші захисники міцно тримають оборону на східних рубежах, — українські діточки.
Гасло «Україна своїх не кидає» — не просто красивий вислів, а повсякденна робота військовослужбовців Об’єднаного центру ЦВС штабу ОС м. Краматорськ. І, в першу чергу, це стосується тих, чиє дитинство так не схоже на наше, мирне й спокійне. Ласощі та інші новорічні подарунки діточкам населених пунктів Бахмутка, Майорськ, Жованка, Пєски-2 надані Всеукраїнською спілкою ветеранів Афганістану м. Тернопіль, допомогли малечі відчути себе у колі дружньої української родини, котра за будь-яких обставин, не залишається осторонь їхніх проблем і негараздів.
Підтримку й увагу напередодні найулюбленішого дитячого свята за сприяння військовослужбовців ООС та ТОВ «Аполло» відчули й дітлахи м.Слов’янськ, адже тепер вони вповні ласуватимуть смачними подарунками та вдягнуть на свято нові подаровані речі.
Наприкінці року, за усталеним звичаєм, ми дякуємо за все, що нам подарував і чого навчив рік, який минає. Військовослужбовці Об’єднаного центру ЦВС штабу ОС м. Краматорськ дякують усім причетним за можливість створити святкову атмосферу, зігріти теплом й оточити увагою та турботою наших захисників і малечу прифронтових населених пунктів. Адже можливість побачити і закарбувати в пам’яті щасливі осяйні очі як дорослих чоловіків і жінок, так і майбутніх захисників України – найкраще завершення року для тих, кого називають СІМІС.
Щасливих, мирних і веселих свят, Вам, українці! Слава Україні! Ми переможемо!

Читайте також:  Чужої біди не буває, – житель Маріуполя, син якого є інвалідом першої групи, отримав фінансову допомогу від офіцерів ЦВС ЗСУ

DJKI8937

GEGP2041

IMG_2258

IMG-20181223-WA0009

XQMI9419

YKTU1440

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору