Новини

СІМІС приєдналися до флешмобу «Синьо-жовтий кораблик — на ялинку» на підтримку полонених моряків

1314
Мініатюра: DSC_1595

Офіцери Управління цивільно-військового співробітництва приєдналися до флешмобу «Синьо-жовтий кораблик — на ялинку» на підтримку полонених моряків ініційованого Всесвітнім рухом патріотів України.

«Всесвітній рух патріотів України звертається з ініціативою до українців і друзів України, до всіх людей доброї волі, у солідарності з українськими військовими моряками, захопленими у полон 25 листопада під час збройної агресії РФ в районі Керченської протоки, прикрасити свої оселі та новорічні ялинки синьо-жовтими паперовими корабликами», — заявили організатори акції.

До флешмобу вже долучилися сотні й тисячі українців та друзів України у багатьох країнах світу.

Фото з хештегом #Синьо-жовтий-кораблик-на-ялинку на підтримку полонених українських моряків та всіх протиправно утримуваних російським режимом українських заручників активісти просять виставляти на сторінках у соціальних мережах та надсилати до групи Всесвітнього руху патріотів України у Facebook.

Читайте також:  Представники НАТО поділилися досвідом з українськими колегами

Разом – ми сила! Нехай з нами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля миру на українській землі!

Слава Україні! Героям слава!

_DSC0003

_DSC0009

_DSC0014

DSC_1586

DSC_1593

 

DSC_1596

DSC_1598

 

DSC_1602

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору