Важливо

Фахівці реабілітаційного центру “Відродження” завітали до м.Щастя

539
Мініатюра: 7

Одним із завдань Об’єднаного центру Цивільно-військового співробітництва є надання ефективної допомоги мирним жителям Луганщини, які проживають уздовж лінії розмежування.

Так офіцери ОЦ ЦВС штабу ОТУ “Північ” здійснили супровід представників Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю “Відродження” до м. Щастя з метою визначення потреб населення в отриманні реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю до 18 років, надання консультацій батькам щодо навчання основним соціальним та побутовим навичкам, створення передумов для максимальної інтеграції дітей у суспільство.

СІМІС та фахівці Центру пояснили містянам, які разом з дітками прийшли у Будинок культури, яку саме допомогу вони можуть отримати, вислухали і надали відповіді на численні питання, що так турбують батьків дітей з інвалідністю, подарували хлопчикам і дівчатам солодкі подарунки та книжечки.

Сподіваємось, що плідна співпраця із Центром соціальної реабілітації дітей з інвалідністю “Відродження” не тільки поліпшить для цих дітей загальні умови проживання, а створить відповідне підґрунтя для розвитку здібностей та особистих якостей маленьких членів суспільства.

Читайте також:  У Попасній триває підготовка дітей до всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Джура"

Разом ми можемо багато! Разом ми можемо зробити світ кращим!

Слава Україні!

1

2

3

4.1

4

6

7

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору