Важливо

На Луганщині СІМІС створюють дітям святковий настрій

650
Мініатюра: 4

У цей святковий тиждень офіцери ОЦ ЦВС штабу ОТУ “Північ” не оминули увагою Луганський обласний будинок дитини № 2 міста Сєвєродонецьк.

Військових зустріли вихователі закладу, які докладають чимало зусиль, створюючи світлу атмосферу та домашній затишок для діток-сиріт. СІМІС принесли солодощі, водичку від КМБФ “Фудбенк”. А найбільшу радість у дітлахів викликала коробка з іграшками, яку зібрав та надіслав колектив Головного управління майна та ресурсів.

Хлопчики, майбутні захисники, відразу потягли до себе іграшкову зброю, дівчат привабили м’які звірятка. Кожній дитині дісталась нова забавка. Всі отримали задоволення та масу щасливих емоцій.  Ці дітки потребують особливої уваги та турботи, адже у кожного з них своя непроста історія.

Від імені цих дітей дякуємо колективу Головного управління майна та ресурсів, КМБФ “Фудбенк” за ту частинку тепла та любові, яку ви передали їм. За те, що разом ми зробили для них особливу подію, за те, що подарували радість та море посмішок!

Читайте також:  На Донбасі СІМІС підвищують фахові навички

Чужих дітей не буває. Кожен маленький громадянин України має бути щасливим!

1

2

3.1

3

4

5

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору