Новини

СІМІС та волонтери допомагають покращувати побутові умови на передовій

430
Мініатюра: 3

Усе холоднішими стають зимові ночі, наближаються хрещенські морози. Скрутно було в такий час без теплого одягу, взуття, світла, дров та хлопці що стоять на передових позиціях не сумують бо в них є все необхідне і навіть більше.

Так офіцери ОЦ ЦВС ОТУ “Північ” вирушили на передові позиції, де їх зустрів славний воїн Льоня Зінчук та супроводив до своїх товаришів. СІМІС привезли пральну машину, яка дуже потрібна хлопцям аби полегшити буденний догляд за речами. ЇЇ подарувала військовим волонтерка із Сєвєродонецька з побажаннями здоров’я та удачі. А тепле та зручне взуття, передане військовим, було куплено на кошти, які зібрані для наших захисників військовослужбовцями та держслужбовцями Головного управління майна та ресурсів. Хай ці чоботи зігрівають наших хлопців, зігріває наша віра в них, віра в нашу силу та перемогу!

Читайте також:  Після п’ятиденних перемовин українській стороні повернули тіла двох військових, які загинули на Світлодарській дузі

Всім Вам, хто не забуває про військових на Сході країни, ми від щирого серця дякуємо та бажаємо міцного здоров’я, радості, сімейного затишку та добробуту!

Разом Переможемо! Слава Україні! Героям Слава!

1

2

3

4

Коментарі
Вгору