Новини

Військові та гвардійці допомогли дітям прифронтового Гранітного поїхати на відпочинок у Закарпаття

1317
Мініатюра: Зустрiч_з_бат_ками_та_Головою_сiл_с_коi_ради

Непогода у Волноваському районі призвела до снігового колапсу, що стало причиною неможливості надання первинної допомоги багатьом місцевим мешканцям населених пунктів району. Наявна снігоприбиральна техніка не справлялася з викликом природи.

У снігову «пащу», окрім інших населених пунктів району, потрапило й с. Гранітне діточки якого 7.01.19р. збиралися виїхати на відпочинок до Закарпаття потягом з пересадкою у м. Києві. Цей відпочинок організувала Рокошинська сільська рада Мукачівського району Закарпатської області, яка є побратимом Гранітненській сільській раді та негода намагалася ввести свої корективи у дитяче свято.

Тож щоб безпечно та вчасно доставити дітей, які мешкають на лінії бойового зіткнення проведення операції Об’єднаних сил до залізничної станції керівництво Волноваської районної державної адміністрації звернулося по допомогу до військовослужбовців групи цивільно-військового співробітництва «Волноваха» оперативно-тактичного угрупування «Схід».

СІМІС відразу відгукнулися надати допомогу та у взаємодії з військовослужбовцями Криворізької гвардії військової частини 3011 відразу організували автотранспорт і вирушили до с. Гранітне, але самі потрапили в снігову пастку. Та тут на допомогу прийшли бійці 128 окремої гірсько-штурмової бригади, яки своєчасно прибула на допомогу і надала змогу продовжити рух.

Читайте також:  На Луганщині відкрили відновлений міст зруйнований російськими окупантами у 2014 році

Зокрема, завдяки злагодженості дій групи ЦВС «Волноваха» та вищевказаних військових організмів,  діточок с. Гранітне було своєчасно доставлено до м. Волноваха та не допущено зриву їх відпочинку.

Група ЦВС «Волноваха» бажає діткам с. Гранітне гарного відпочинку, приємних емоцій, вітає з Різдвом Христовим і від всієї душі бажає світлого блага і доброго миру, вірного щастя і неймовірної радощі у душі.

СІМІС завжди поруч! СЛАВА УКРАЇНІ!

Врятування_авто_НГУ,_яке_йшло_в_Гранiтне

 

Допомога_дiточкам_1

Допомога_дiточкам_вийти_з_зламаног_авто

Зустрiч_з_бат_ками_та_Головою_сiл_с_коi_ради

Напутствiнi_слова_бат_кiв

Нарештi_ми_на_ЖД_вокзалi___встигли

Прибуття_на_ЖД_Вокзал_м._Волноваха

 

Розмiщення_дiточок_з_зламаного_авто_в_iнший_транспорт

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору