Новини

СІМІС долучилися до акції «Свята без Тата»

670
Мініатюра: DSC_1607

Управління цивільно-військового співробітництва долучилося до акції «Свята без Тата» яку п’ять років тому у Польщі ініціювали українки Галина Андрушків та Вікторія Батрин.

Тисячі дітей в Україні проведуть Різдвяні свята без батька. У Варшаві для них організовується акція «Свята без тата». Завдяки цьому українські діти, родини яких постраждали від війни, зможуть отримати святкові подарунки.

«Фабрика ельфів» — а так називають усіх задіяних в цій акції збирає, пакує і відправляє в Україну подарунки від святого Миколая. Цього року ці подарунки отримають діти загинувших на Донбасі українських військових пілотів та перебуваючих у полоні військових моряків.

Наразі за підтримки Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща Андрія Дещиці ці подарунки прибули до Києва, а представники СІМІС зв’язалися з родинами та відправили кожний подарунок очікуючим їх дітям.

Читайте також:  +26: Завершився травневий курс цивільно-військового співробітництва, - УЦВС ЗСУ

Разом до Перемоги!

DSC_1607

DSC_1608

DSC_1611

 

Олексій Мазепа
Статті:1844
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1844
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору