Відео

Українські моряки на «суді» в Москві назвали себе військовополоненими і відмовилися давати свідчення

1972
Мініатюра: 1547543803-8475

Сьогодні Лефортовський суд Москви задовольнив клопотання слідства і почав розгляд питання про продовження терміну арешту моряків в закритому режимі.

Про це повідомляє  УНІАН.

Українські військовополонені моряки під час так званого «суду» в Москві відмовилися давати свідчення, посилаючись на Женевську конвенцію і наполягаючи на своєму статусі військовополонених.

Як повідомляє «Об’єднана Група Громадського Спостереження за дотриманням Конституційних свобод» з посиланням на журналістів, моряки говорили російською і назвали лише свої імена і дані, на інші запитання вони не відповідали.

На судове засідання, в ході якого розглядається справа українських моряків, захоплених в Керченському проліві, приїхали представники ЄС, США, Великобританії, країни Балтії, Польщі, Чехії, Швеції і Данії. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомил міністр іноземних дел Латвії Едгар Рінкевичс.

Під час того, як деяких моряків із залу суду виводили на обід , частина присутніх аплодували і кричали «Слава Україні!».

Читайте також:  «Запровадження воєнного стану було вчасним і необхідним», – Президент про підсумки дії воєнного стану

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору