Важливо

На Луганщині СІМІС допомагають покращувати якість виховання молоді

357
Мініатюра: 6

Офіцери ОЦ ЦВС міста Сєвєродонецьк відвідали Нижнєнський навчально-виховний комплекс “ДНЗ-ЗНЗ” № 36 та привезли дітям та педагогам від Видавнича група «Основа», Дитяча література видавництва «Ранок» і Tany Sunny багато книжок по навчальній та позакласній програмі. Дякуємо нашим волонтерам за можливість обдаровувати дітей такими гарними, з яскравими ілюстраціями книжками, які стануть для них найпершими порадниками та друзями.

Військові розповіли учням та вчителям, хто такі СІМІС, що вони роблять для допомоги цивільному населенню у вирішенні проблемних питань життєдіяльності, полегшенню людських страждань, пов’язаних із застосуванням військової сили, як захищають гідність і права людей, які опинились в зоні розмежування. Розповідь була цікавою та пізнавальною і для дорослих і для дітей. Школярі щиро дякували за подарунки та запрошували приїздити ще до них у гості.

Читайте також:  У Попасній відбувся фестиваль-конкурс «Золоті руки Попаснянщини»

Подібні зустрічі наповнені радістю, теплом та додають впевненості в тому, що Збройні Сили небайдужі до підростаючого покоління нашої держави.

Слава Україні!

1

2

3

4

5

6

Олексій Мазепа
Статті:1869
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1869
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору