Новини

Українськи та закордонні благодійники допомагають робити дітей Донбасу щасливішими

558
Мініатюра: 6

Сьогодні офіцери ОЦ ЦВС міста Сєвєродонецьк та групи штабу ОТУ “Північ” приїхали з подарунками до маленьких мешканців смт Мирна долина.

Теплий, охайний садочок зустрів військових дитячим дзвінким гомоном. Маленька дітвора весело зустріла СІМІС і, як усі діти на землі, щиро раділа подарункам: книжкам і наборам для творчості від Tany Sunny, Видавнича група «Основа» і Дитяча література видавництва «Ранок», водичці від Сергія Буравель та КМБФ “Фудбенк”, м’яким іграшкам від Lida Anushkevychus.

Військові зробили цих гарних, непосидючих і безпосередніх вихованців дитячого садка трішечки більш щасливішими. Пам’ятаймо, що кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

А офіцери групи Cimic Bahmut разом з Kiewer Samariter — Спілка Самаритян України Київське Об’єднання доставили в населені пункти Торецьк та Залізне дитячі подарунки, які зібрані німецькими родинами з Робітничої Спілки Самаритян Німеччини. Надзвичайно приємно було бачити, як на обличчях дітей розквітає радість від того, що про них піклуються.

Читайте також:  На Волноващині CIMIC організували медичне обстеження місцевого населення прифронтових населених пунктів

Щаслива дитина – щаслива країна! Слава Україні!

1

2

3

4

5

6

1

2

5

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору