Важливо

У Чермалику представники СІМІС та Данської групи з розмінування провели заняття з мінної безпеки

495
Мініатюра: IMG_5067

Військовослужбовці ОЦ ЦВС “Маріуполь” разом зі представником Данської Ради у справах Біженців/ Данської групи з розмінування провели заняття з інформування про мінну небезпеку для 9, 10, 11 класів ЗОШ с. Чермалик.

Дякуємо Наталії Кондаковій за змістовне наповнення та викладений матеріал, за наочність та приклади, що допомогло учням краще засвоїти інформацію!

По завершенню заняття військовослужбовці цивільно-військового співробітництва завдяки благодійній організації The HALO Trust презентували учням буклети та плакати, які містять пам’ятку щодо правил поведінки під час виявлення мін, саморобних вибухових пристроїв та снарядів, які не розірвались. Разом з тим подарували зошити, а також солодощі.

Дякуємо Данській Раді у справах Біженців/ Данської групи з розмінування та The HALO Trust за співпрацю та за те, що ви робите! А також дякуємо львівським студентам та активістам за солодощі, які ми передали учням школи!

Читайте також:  На Луганщині СІМІС передали подарунки дітям що проходять реабілітацію

EXSE8682__копiя

IMG_5058

IMG_5067

TRXQ1651

Олексій Мазепа
Статті:1869
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1869
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору