Важливо

СІМІС розповіли дітям про казкових героїв яких вони зустрінуть на сторінках новеньких книжок

430
Мініатюра: 2

В невеликому шахтарському місті Привілля є садочок, який легко впізнати завдяки кущам із яскраво-червоними ягідками, що палахкотять наче ліхтарики та приваблюють погляд. Саме в цей заклад дошкільної освіти ясла-садок “Калинушка” завітали офіцери цивільно-військового співробітництва м. Сєвєродонецьк та привезли гарні і цікаві книжечки для самих маленьких читачів та набори для творчості від Tany Sunny, Видавнича група «Основа» і Дитяча література видавництва «Ранок», мінеральну водичку від Сергія Буравель та КМБФ “Фудбенк” та яскраві іграшки від Lida Anushkevychus, Ганни Власійчук і Івано-Франківського будинку вчителя.

Вихованці садочку з захопленням слухали розповідь офіцера СІМІС про нових казкових героїв, яких вони зустрінуть на сторінках книжок, про чудові набори для виготовлення прикрас, подарунків, саморобних листівок. Очі дітей випромінювали радісне захоплення та бажання вже почати творити.

Читайте також:  У зоні АТО триває боротьба з ворожою пропагандою

Дякуємо нашим друзям-волонтерам за дарунки, за ваше сердечне тепло, що дарує усмішки, які сяють на обличчях дітей! Найдорожчий скарб кожного народу – його діти! Піклуймося про них разом!

Слава Україні!

1

2

3

4

 

 

 

 

 

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору