Важливо

У Харкові близько 500 кадетів узяли учать у флешмобі з нагоди Дня Соборності України

564
Мініатюра: Харкiв-Кадети-Флешмоб-3

З нагоди Дня Соборності України близько 500 кадетів Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» взяли участь у флешмобі.

Так, юнаки у військовому однострої віком від 13 до 17 років із 20 областей України напередодні 100-річчя з дня проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР пройшлися маршем у єдиному строю, а потім склали слово «Україна». При цьому, вони  тримали в руках жовті та сині аркуші, що символізувало єдність та соборність українського народу. У фіналі ж юнаки разом голосно промовили: «Слава Україні! Героям Слава!».

— Метою заходу є виховання національної свідомості та людської гідності, донесення  до сучасних і майбутніх поколінь історичних фактів про доленосні події, які об’єднали Україну. Ініціатива була від наших старшокурсників, яку підхопили й наймолодші кадети. Потренувалися всього 2-3 рази та провели даний флешмоб. Вважаю, що участь у подібних заходах лише сприятиме  вихованню справжніх патріотів, — розповів начальник кадетського корпусу генерал-майор Олексій  Середа.

Читайте також:  СІМІС представили виставку “Блокпост Пам’яті” у м. Гданськ, Республіка Польща

Підготував Дмитро Горбунов

Харкiв-Кадети-Флешмоб-1

Харкiв-Кадети-Флешмоб-2

Харкiв-Кадети-Флешмоб-3

Харкiв-Кадети-Флешмоб-4

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору