Важливо

СІМІС завітали до Краматорського ясел-садочку «Кульбабка»

269
Мініатюра:

Завершення новорічно-різдвяних свят — не привід більше не радувати малечу подарунками та не оточувати турботою тих, хто цього найбільше потребує . Тож військовослужбовці Об’єднаного центру ЦВС штабу ОС вкотре завітали до ясел-садочку № 89 «Кульбабка» загального типу Краматорської міської ради.

Вихованці садочку радісно зустріли військових, бо малеча вже встигла потоваришувати з українськими захисниками, котрі ніколи не приїздять з порожніми руками до своїх маленьких друзів.  Смачний сік, книжки, іграшки,  одяг, засоби гігієни  — цьому завжди щиро радіють як педагогічний колектив, так  і вихованці закладу.

Від себе та діточок висловлюємо подяку Президенту Благодійної організації «Благодійний фонд «Бєркат» Таїсії Базаркаєвої та голові Правління  Благодійного фонду Спілки десантників Вінниччини Сергію Буравель, завдяки яким ця допомога стала можливою.

Читайте також:  Зустріч групи ЦВС з представниками Станично-Луганської селищної ради з питань водопостачання, водовідведення та електропостачання на прилеглих територіях

Разом Переможемо!

IMG-20190122-WA0002

IMG-20190122-WA0007

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору