Новини

СІМІС поповнили свою скарбничку добрих справ

315
Мініатюра: 1

Четвертий рік продовжується потік переселенців із тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Багато хто знаходить притулок у родичів, знайомих, друзів. Але складається і так, що нема до кого їхати, нема де притулитися. Саме в таких випадках люди звертаються по допомогу до Центру тимчасового розміщення переселенців. День чи ніч, а бува і тижнями люди з окупованих територій перебувають у цьому місці проживання. Для них привезли СІМІС побутову хімію та господарчі товари, куплені завдяки коштам зібраним колективом Головного управління майна та ресурсів.

В наш нелегкий час все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги. Дуже важливо усвідомити, що навіть невеличкий благодійний внесок може допомогти, підтримати, подарувати надію людям, які збіднили, зневірились, занепали духом. Офіцери ОЦ ЦВС міста Сєвєродонецьк та групи штабу ОТУ “Північ” передали малозабезпеченим родинам смт Мирна Долина продуктові набори, складені із асортименту різних круп, цукру, макаронів, тушонки, тощо. Сподіваємось, що отримати такий їстівний “дарунок” було приємно кожній родині.

Читайте також:  Офіцери ЗСУ передали гуманітарну допомогу незахищеним верствам населення на Донеччині

Коли ми допомагаємо стороннім людям, то наші душі наповнюють такі непересічні загальнолюдські цінності, як самовідданість та співчуття, любов до ближнього і здатність змінити світ навколо себе на краще!

Любимо українців – любимо Україну!

1

2

3

4

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору