Важливо

Чергова школа Луганщини отримала нову літературу для навчання

439
Мініатюра: 3

До загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 29 м.Привілля, що на Луганщині, завітали офіцери групи цивільно-військового співробітництва міста Сєвєродонецьк та передали до шкільної бібліотеки подарунки від  Tany SunnyВидавнича група «Основа» і Дитяча література видавництва «Ранок»: книжки з дитячої, методичної, художньої літератури, розмальовки, зошити для творчої роботи, книжечки для найменших школяриків.

Педагогічний колектив щиро дякував СІМІС за турботу та звернув увагу на гарне оформлення, якісний папір, цупкі яскраві обкладинки та цікавий зміст друкованих видань. Вчителі з радістю і гордістю провели військовим екскурсію по школі, розповіли історію закладу, вихвалялись музейними експонатами, яким понад 40 років. Шкільна форма, парта з чорнильницею, рахівниця, перші калькулятори, букварики та багато іншого оповідають про минуле школи. Особливе місце в експозиції займає “лист з минулого до майбутніх поколінь”, який було замуровано на початку будівництва школи у далекому 1970 році. Дуже тепло і невимушено спілкувались педагоги з офіцерами, яких запросили і надалі відвідувати них.

Читайте також:  Патріоти України продовжують допомагати своїм Захисникам

Приємно мати можливість приносити людям дарунки, які викликають позитивні емоції, усмішки і радість. Дякуємо нашим волонтерам  Tany SunnyВидавнича група «Основа» і Дитяча література видавництва «Ранок»: Ви як завжди неперевершені!

Разом змінимо світ на краще! Слава Україні!

1

3

5

6

7

8

IMG_20190117_123303

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору